HAKKIMIZDA


Kahve aşığı olan bizlerin bitmek bilmeyen bir iyi ekipman arayışı vardı. Bulduğumuz ürünler ya kaliteden ödün vermezken binlerce liraya mal oluyor ya da iyi demleme yapmamıza engel olacak ürünler oluyordu. İyi ekipman alacağız derken harcayacak binlerce liramız yoktu, ama kötü kalite de kötü demleme demekti, kötü demlemeye de razı olmak istemiyorduk.
Çözüm odaklı ve pozitif yaklaşımlarımız ve sürekli araştırmalarımız sonucu, dünya kalitesinde ürünleri daha makul fiyatlara bulabildik. Partnerlerimize kendimizi ifade ettik, kahve camiasına ifade ettik, ve ortaya çok güzel sonuçlar çıktı. Şimdi ise daha makul fiyatlı ekipmanlarla yüksek kaliteyi buluşturup doğru demlemeyi elde edebiliyoruz, ve ayni lüksü sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

DEĞER VERDİKLERİMİZ


Lezzet

Kahvede doğru lezzeti tutturmanın zorluğunun biz de bilincindeyiz. Zaten ulaşması zor olan doğru demleme, yanlış ekipman ile daha da zorlaşmakta. Theferruat ekipmanları demlemelerinizi daha kolay hale getirirken, mükemmel lezzeti de olası kılar. Size bu yolculukta biraz olsun yardımcı olmak bizi çok mutlu eder.

Dayanıklılık

Kaliteli ürünlerin illa narin olması gerekmemekte. Ürünler hem makul fiyatlı hem yüksek performanslı hem de dayanıklı olabilmeli! Theferruat olarak bu konuya çok dikkat ediyoruz, hatta ürünlerimizde 1 seneye kadar koşulsuz değişim garantisi vermekteyiz. Değer verdiğimiz ürünlerin 6. Ayda bozulduğunu görmek ve yenisini almak zorunda kalmak ne kadar üzücü biz de sizin kadar iyi biliyoruz.

Pratiklik

Evet, hepimiz kahveyi seviyoruz, ancak hepimizin kendi hayatları, yapacak işleri var. Bir ürün hayatımızı ne kadar pratik hale getirir, ne kadar kolaylastırırsa, değeri gözümüzde o kadar artar. Bunun bilincinde olarak ürünlerimizin kendi klasmanlarının en pratiği olmasına özen gösteriyoruz.